Attālinātais darbs: Kā izvēlēties pareizo iespēju?
  Uz ziņu sarakstu

  Kā atrast pareizo attālināto darbu?

  Kā atrast pareizo attālināto darbu?

  Darbs no mājām kļūst arvien populārāks un interese par attālinātā darba iespējām pieaug. Labās ziņas tiem, kas dod priekšroku attālinātam darbam – lielākā daļa uzņēmumu piedāvā darbiniekiem iespēju strādāt attālināti (vismaz daļu laika).

  Tomēr, ņemot vērā, ka tik daudzi uzņēmumi saviem darbiniekiem piedāvā iespēju strādāt attālināti – kā pārliecināties, ka Jūs sagaida laba darba pieredze? Ir svarīgi apsvērt, kā uzņēmumi uztur konstruktīvu kultūru, kā tie savstarpēji sazinās un vada, kā arī nepieciešams noskaidrot, kā tie veicina karjeras izaugsmi, ja darbs ir attālināts. Tāpēc Jums būs jāuzdot sarežģīti jautājumi potenciālajam darba devējam, lai nodrošinātu, ka attālinātā pieredze pozitīvi ietekmēs Jūsu karjeru un dzīvi.

  Kā izvēlēties pareizo iespēju?

  1. Jautājiet par organizācijas kultūru

  • Šis ir ļoti svarīgs apsvērums, jo tas var noteikt kontekstu visam pārējam. Vaicājiet uzņēmumam par viņu kultūru un to, vai attālinātais darbs priekš viņiem ir kaut kas jauns. Jautājiet par to, kā tiek pieņemti lēmumi, un vai citi darbinieki pārsvarā atrodas birojā vai arī strādā attālināti. Kā arī noskaidrojiet informāciju par to, kā organizācija nodrošina cilvēku savstarpējo saziņu.

  2. Jautājiet par organizācijas vadību un komandām

  • Uzziniet, vai uzņēmums attīsta līderus, un noskaidrojiet pēc iespējas vairāk informāciiju par vadītājiem. Svarīgi uzzināt, vai vadības attīstība ir daļa no organizācijas pieejas, un vai ir iespējas sniegt daudz atgriezeniskās saites vadītājiem, kā arī starp komandas locekļiem.

  3. Jautājiet par organizācijas pieeju karjeras attīstībai

  • Jautājiet par to, vai Jums būs iespēja augt un attīstīties savā karjerā. Daudzi uzņēmumi atalgo un popularizē tos, kuri ir vispieejamākie un kuriem ir lielāka atpazīstamība, un šādos gadījumos attālināts darbs var nebūt optimāls ceļš karjeras izaugsmei. Tāpēc uzziniet, vai karjeras attīstība ir strukturētāka vai organiskāka — lai zinātu, kas būs nepieciešams, lai virzītos uz priekšu un attīstītos, strādājot no mājām.

   

  Neraugoties uz dažiem uzņēmumiem, kas pieprasa cilvēkiem atgriezties birojā uz pilnu slodzi, attālinātais darbs ir uz palikšanu, un daudzi darbinieki vismaz daļu laika strādā no mājām. Gan darbiniekiem, gan darba devējiem vajadzēs daudz mācīties, tāpēc svarīgi pārliecināties, ka esat īstais kandidāts un izvēlaties pareizo darba vietu. Pievēršot uzmanību katram no šiem padomiem, Jūs varēsiet atrast piemērotāko darbu, kas sniegs Jums vislielāko iespēju gūt visaugstākā līmeņa personīgo un profesionālo piepildījumu.

  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...