Slepenais pircējs
  Slepenā pircēja (anonīmā pircēja) pakalpojums ir klientu servisa standartu audits produkta vai pakalpojuma iegādes procesa laikā. Tas ietver personāla darba kvalitātes kontroli tirdzniecības vietās un ziņošanu par to klientam.

  Mēs pārbaudām veicinātāju, pārdevēju, oficiantu, administratoru klātbūtni tirdzniecības vietās, novērtējam viņu ārieni, izturēšanos pret klientu, zināšanas par produktu, runas prasmes un vispārīgo konsultēšanas kvalitāti.

  Garantējam pakalpojumu standartu objektīvu un neatkarīgu auditoru novērtējumu. Mēs konstatējam nepilnības un sniedzam rekomendācijas to risinājumiem, kā arī veicam visu nepieciešamo, lai nodrošinātu projekta procesu un procedūru caurredzamību, sasniegtu uzstādīto un saskaņoto KPI, laicīgi uzsāktu un pabeigtu projektus.

  Papildu apmācību programmu īstenošana klienta produktu veicinātājiem un pārdevējiem ir pieejama, ņemot vērā audita rezultātus.
  Mūsu pakalpojumi
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumu piedāvājums palīdz klienta produktus ieviest tirgū un veicināt to atpazīstamību. Šis pakalpojums var ietvert plašu darbības spektru. Piemēram, tas var ietvert produktu konsultantu vai medicīnas profesionāļu darbu, kad, saskaņā ar apstiprinātu programmu, mūsu speciālisti konsultē klientus tirdzniecības vietās, tādējādi veicinot izpratni par zīmolu vai pārdošanu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Mēs nodrošinām augsti kvalificētu konsultantu atbalstu, kas palīdz palielināt klienta pārdošanas apjomus, kā arī tā zīmola atpazīstamību.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...