Tirdzniecības ārpakalpojumi farmācijā

  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumi

  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumu piedāvājums palīdz klienta produktus ieviest tirgū un veicināt to atpazīstamību. Šis pakalpojums var ietvert plašu darbības spektru. Piemēram, tas var ietvert produktu konsultantu vai medicīnas profesionāļu darbu, kad, saskaņā ar apstiprinātu programmu, mūsu speciālisti konsultē klientus tirdzniecības vietās, tādējādi veicinot izpratni par zīmolu vai pārdošanu.

  Esam atbildīgi par personāla pieejamību maiņās, maiņu grafika sastādīšanu un saskaņošanu, speciālistu apmācībām un viņu adaptāciju, darbu, aizvietošanu un efektivitāti.

  Varam iesaistīt influencerus un izplatītājus, kā arī nodrošināt dažādas sarežģītības pasākumu organizāciju, lai sasniegtu augstus klienta projekta rezultātus.

  Mēs ar lielu vērību iesaistāmies klienta uzdevuma izpildē, nodrošinām palīdzību rezultāta sasniegšanas procesā (palielinot pārdošanas apjomu un/vai veicinot produkta atpazīstamību), garantējam augstu mūsu nodrošinātā personāla profesionalitāti, uzdevuma laicīgu izpildi, kā arī atbilstību attiecīgajiem darba drošības standartiem.
  Mūsu pakalpojumi
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Mēs nodrošinām augsti kvalificētu konsultantu atbalstu, kas palīdz palielināt klienta pārdošanas apjomus, kā arī tā zīmola atpazīstamību.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Slepenā pircēja (anonīmā pircēja) pakalpojums ir klientu servisa standartu audits produkta vai pakalpojuma iegādes procesa laikā. Tas ietver personāla darba kvalitātes kontroli tirdzniecības vietās un ziņošanu par to klientam.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...