Klienta produktu un pakalpojumu reklamēšana tirdzniecības vietās

  Klienta produktu un pakalpojumu veicināšana tirdzniecības vietās

  Mēs nodrošinām augsti kvalificētu konsultantu atbalstu, kas palīdz palielināt klienta pārdošanas apjomus, kā arī tā zīmola atpazīstamību.

  Konsultējam klientus tirdzniecības vietās un organizējam mārketinga aktivitātes vai, ja nepieciešams, jebkāda cita veida pasākumus, kas paredzēti klienta produktu pieprasījuma veicināšanai. 

  Mūsu pakalpojumi, pēc klienta pieprasījuma, var ietvert veicināšanas plāna izstrādi.

  Mūsu speciālisti jebkurā vietā izvieto veicināšanas materiālus par attiecīgajiem klienta pakalpojumiem un produktiem, veic klientu reklāmas paraugu pārbaudi tirdzniecības vietās..

  Mēs rūpējamies par visu personālu: par maiņu vadīšanu, produkta veicināšanas aktivitāšu vadīšanu, adaptāciju un apmācībām, kā arī par darbinieku motivāciju un samazinātu personāla mainību..
  Mūsu pakalpojumi
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Farmācijas veicināšanas ārpakalpojumu piedāvājums palīdz klienta produktus ieviest tirgū un veicināt to atpazīstamību. Šis pakalpojums var ietvert plašu darbības spektru. Piemēram, tas var ietvert produktu konsultantu vai medicīnas profesionāļu darbu, kad, saskaņā ar apstiprinātu programmu, mūsu speciālisti konsultē klientus tirdzniecības vietās, tādējādi veicinot izpratni par zīmolu vai pārdošanu.
  Tirdzniecības ārpakalpojumi
  Slepenā pircēja (anonīmā pircēja) pakalpojums ir klientu servisa standartu audits produkta vai pakalpojuma iegādes procesa laikā. Tas ietver personāla darba kvalitātes kontroli tirdzniecības vietās un ziņošanu par to klientam.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...