IT rekrūtēšanas pakalpojums

  IT personāla atlase

  IT personāla atlase ir attīstības, lielo datu un AI speciālistu meklēšanas un atlases pakalpojums, kas IT profila Klientiem nodrošina pilnu kandidātu meklēšanas ciklu – no pieteikšanās līdz kandidāta darba uzsākšanai.

  Stafferty IT personāla atlases speciālistiem ir savs speciālistu nosūtīšanas tīkls, labi izstrādāti meklēšanas algoritmi profesionālajās kopienās un sociālajos tīklos, paplašinājumi un spraudņi informācijas meklēšanai un sistematizēšanai.

  Mums ir pieredze kandidātu atrašanā uzņēmumiem dažādās nozarēs: e-komercija, IT, FinTech, loģistika, mazumtirdzniecība utt.

  Kad šis pakalpojums ir nepieciešams?
  • Uzņēmuma pašu resursi ir pārslogoti
  • Pozīcija ir ātri jānoslēdz, un tai ir jābūt skaidrai laika skalai
  • Ir nepieciešams uzlabot savu meklēšanu ar papildu kandidātiem
  Mēs strādājam ar šādiem profiliem: back-end, front-end, DevOps inženieri, GameDev, mobilo ierīču izstrādātāji, arhitekti, testētāji, sistēmu un biznesa analītiķi, datu analītiķi, produktu vadītāji.
  Mūsu pakalpojumi
  Personāla atlase
  Personāla atlase ir kandidātu, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un prasmes, kas nepieciešamas, lai īstenotu uzņēmuma konkrētos un ilgtermiņa plānus, meklēšana un atlase.
  Personāla atlase

  Projekta personāla atlase ir kandidātu meklēšana un atlase tipiskiem amatiem. Šis personāla komplektēšanas risinājums ir aktuāls sezonas laikā, pārdošanas apjoma pieauguma, jaunas noliktavas darbības uzsākšanas dēļ u.c.

  Personāla atlase
  Vadošā personāla meklēšana un atlasīšana ir process, kura laikā tiek atrasti un piesaistīti vadītāji un reti speciālisti.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...