Vadošā personāla meklēšana un atlase

  Vadošā personāla meklēšana

  Vadošā personāla meklēšana un atlasīšana ir process, kura laikā tiek atrasti un piesaistīti vadītāji un reti speciālisti.

  Mēs atrodam unikālus profesionāļus, jo pētām jūsu uzņēmuma vajadzības un veicam tirgus izpēti vispiemērotākajā veidā. Mēs zinām, kā runāt ar dažādu līmeņu speciālistiem, atrodam īsto pieeju, strādājot pat ar visnoslēgtākajiem kandidātiem.

  Stafferty ir gatavs pieņemt jebkāda mēroga izaicinājumus un ambīcijas, ņemot vērā jūsu uzņēmuma tirgus specifiku. Mūsu personāla atlases speciālistiem ir vairāk kā piecu gadu darba pieredze personāla atlases jomā. Meklējot kandidātus, Stafferty konsultanti un analītiķi izmanto unikālu metožu un tehnoloģiju kopumu.

  Stafferty Priekšrocības:

  • Individuāla pieeja;
  • Garantēta konfidencialitāte;
  • Piemērotāko kanālu izmantošana darbinieku piesaistes procesā;
  • Gatavība īstenot jebkāda mēroga un ambīciju uzdevumu;
  • Nepārtraukta attīstība un augsta pielāgošanās spēja;
  • Vēlme sasniegt labākos rezultātus un savstarpējus panākumus;
  • Pagarinātās garantijas nosacījumi darbinieka aizstāšanai;
  • Atbalsta sniegšana kandidātam adaptācijas perioda laikā.
  Kopējā maksa par pakalpojumu parasti ir procenti no kandidāta gada bruto ienākumiem un ir atkarīga no dažādiem faktoriem, kas nepieciešamības gadījumā tiek apspriesti.
  Mūsu pakalpojumi
  Personāla atlase
  Personāla atlase ir kandidātu, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un prasmes, kas nepieciešamas, lai īstenotu uzņēmuma konkrētos un ilgtermiņa plānus, meklēšana un atlase.
  Personāla atlase

  Projekta personāla atlase ir kandidātu meklēšana un atlase tipiskiem amatiem. Šis personāla komplektēšanas risinājums ir aktuāls sezonas laikā, pārdošanas apjoma pieauguma, jaunas noliktavas darbības uzsākšanas dēļ u.c.

  Personāla atlase
  IT personāla atlase ir attīstības, lielo datu un AI speciālistu meklēšanas un atlases pakalpojums, kas IT profila Klientiem nodrošina pilnu kandidātu meklēšanas ciklu – no pieteikšanās līdz kandidāta darba uzsākšanai.
  Sazināties ar mums
  Ir jautājums?
  Stafferty Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в Stafferty!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...
  Logo Stafferty
  Загрузка...